Výpredaj
Novinky
Vianočné ozdoby

Čo by to bol vianočný stromček bez ozdôb? Holý, smutný a už vôbec nie sviatočný. Eshop tvojbyt.sk si pre Vás pripravil ponuku krásnych, moderných a jedinečných dekoračných ozdôb, s ktorými bude Váš stromček žiariť. Nájdete u nás sklenené, ale aj nerozbitné gule, ktoré sa budú v žiare svetielok na stromčeku krásne odrážať, rôznofarebné kvety, kto...

Čo by to bol vianočný stromček bez ozdôb? Holý, smutný a už vôbec nie sviatočný. Eshop tvojbyt.sk si pre Vás pripravil ponuku krásnych, moderných a jedinečných dekoračných ozdôb, s ktorými bude Váš stromček žiariť. Nájdete u nás sklenené, ale aj nerozbitné gule, ktoré sa budú v žiare svetielok na stromčeku krásne odrážať, rôznofarebné kvety, ktoré sa svojou veľkosťou stanú dominantou stromčeka, malé ozdôbky v tvare vločiek, hviezd, snehuliakov alebo anjelov a taktiež aj vianočnú keramiku. S nami si určite vyberiete!

Viac

Vianočné ozdoby 18 produkty

Podkategórie

  • Vianočná keramika a...

    Radi sa obklopujete vianočnými dekoráciami, ktoré každou svojou časťou kričia, že Vianoce sa blížia? Ak Váš domov doslova deklaruje príchod sviatkov, tak na poličke alebo stolíku oceníte aj vianočnú keramiku a figúrky v tvare stromčekov, mikulášov alebo myšičiek. Nádherné bytové dekorácie potešia aj vašich blízkych ako originálny vianočný darček.

Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek
Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek