Filter

Použité filtre:
  Zvoliť veľkosť
  Zapínanie
  Výpredaj
  Novinky
  VIANOCE

  Vianoce - voňavé pečivo, nesmrteľné koledy, zapnuté svetielka, radostná novina o narodení Spasiteľa, rodina a kruh blízkych priateľov, darčeky, úsmev na detskej tvári...  Aby sme si túto atmosféru ešte viac dokázali užiť, tak sa snažíme pripraviť aj náš domov na najkrajšie obdobie v roku. Eshop tvojbyt.sk pre Vás pripravil kolekciu s vianočným s...

  Vianoce - voňavé pečivo, nesmrteľné koledy, zapnuté svetielka, radostná novina o narodení Spasiteľa, rodina a kruh blízkych priateľov, darčeky, úsmev na detskej tvári...  Aby sme si túto atmosféru ešte viac dokázali užiť, tak sa snažíme pripraviť aj náš domov na najkrajšie obdobie v roku. Eshop tvojbyt.sk pre Vás pripravil kolekciu s vianočným sortimentom, kde na jednom mieste nájdete posteľné obliečky, obliečky na vankúšiky, behúne a obrusy, jedinečné čižmičky na krb alebo kopec ozdôb, ktoré svojím dizajnom, farbami a materiálmi prinesú do každého domu, bytu alebo chalupy vianočnú náladu.

  Viac

  VIANOCE 244 produkty

  Podkategórie

  • Vianočné posteľné...

   Milujete tie chvíle, keď si môžete zmeniť posteľné prádlo v závislosti od ročného obdobia? Ak patríte medzi týchto nadšencov, ktorý radi transformujú svoj domov a hrajú sa s bytovými a textílnymi doplnkami, tak posteľné obliečky so zimným motívom nesmú chýbať vo vašej spálni. Nájdete medzi nimi aj vianočné posteľné obliečky, ktoré premenia každú izbu na zimnú krajinu aj vtedy, keď za oknom nie je práve najideálnejšie počasie plné snehu. Aspoň takýmto spôsobom si viete priblížiť obdobie mrazov, zasnežených lúk a radosti zo stavania snehuliakov či sánkovačky.

  • Vianočné obliečky na...

   Vianočné obdobie si v hektickom spôsobe života nevieme niekedy naplno uvedomiť. Ponuka krásnych obliečok na vankúšiky, ktoré majú na sebe motívy prezentujúce vločky, zimné radovánky, snehuliakov, sobíkov alebo vianočné stromčeky, pomôžu pripraviť Váš domov nie len na adventné a vianočné obdobie, ale môžu zdobiť Váš príbytok tiež počas celej zimy. Aj maličký doplnok, ktorým obohatíte svoj domov, Vám dokáže každý deň pripomínať, že sa blíži krásne vianočné obdobie. Ku obliečkam si v našej ponuke viete zladiť behúne, obrusy alebo aj krásne posteľné obliečky.

  • Vianočné obrusy a behúne
  • Vianočné čižmy

   Páči sa Vám predstava, že na rímse kozuba visia prekrásne zdobené čižmičky či ponožky? Sen sa môže stať realitou a nádherná dekorácia, ktorú využite aj počas sviatku Mikuláša na ukrytie sladkého balíčka pre detičky, prinesie nový rozmer zimných sviatkov do vášho domova. Vybrať si môžete z čižmičiek, ktoré sú zdobené 3D motívmi snehuliakov, Mikuláša alebo Santa Clausa či sobíka. Ku čižmičkám si môžete doladiť aj obliečku na vankúšiť v totožnom vzore.

  • Vianočné ozdoby

   Čo by to bol vianočný stromček bez ozdôb? Holý, smutný a už vôbec nie sviatočný. Eshop tvojbyt.sk si pre Vás pripravil ponuku krásnych, moderných a jedinečných dekoračných ozdôb, s ktorými bude Váš stromček žiariť. Nájdete u nás sklenené, ale aj nerozbitné gule, ktoré sa budú v žiare svetielok na stromčeku krásne odrážať, rôznofarebné kvety, ktoré sa svojou veľkosťou stanú dominantou stromčeka, malé ozdôbky v tvare vločiek, hviezd, snehuliakov alebo anjelov a taktiež aj vianočnú keramiku. S nami si určite vyberiete!

  • Vianočné nálepky
  • Kryty stojana na...
  • Vianočné deky
  • Vianočné kuchynské...
  Zobraziť 1 - 30 z 244 položiek
  Zobraziť 1 - 30 z 244 položiek