Detský nábytok

Neodmysliteľnou súčasťou detskej izby je okrem postele a doplnkov aj nábytok. Ak máte radi jednoduchý minimalistický štýl ste na správnom mieste. Vyberte si nábytok, ktorý ladí s posteľami z našej domčekovej kolekcie. Na našom e-shope nájdete všetko potrebné k zariadeniu detskej izby, preto neváhajte a vyberajte!

Detský nábytok 20 produkty

Podkategórie

 • Police

  Chcete niečím obzvláštniť izbu Vášho dieťaťa? Výber nábytku tvorí veľkú časť izby a preto by mal k sebe ladiť. Drevené police z našej kolekcie sú skvelou voľbou. Deti si ich oblúbia vďaka ich domčekovému tvaru. Veľkou výhodou je aj ich nosnosť. Môžete si z nej spraviť malú knižnicu, alebo úložisko na rôzne hračky či dekorácie. Skvelo sa hodia k domčekovým posteliam, ktoré nájdete v kategórii detských postelí. Zariaďte deťom detskú izbu na jednom mieste.

 • Boxy

  Stále riešite ten večný problém čo s hračkami, keď sa Vaše dieťa dohrá? Detské boxy na kolieskach sú správnou voľbou, pretože s nimi môžete prechádzať z izby do izby a vďaka svojmu dizajnu si ich obľúbia aj deti a upratovanie pôjde jedna radosť. Tieto boxy majú mnoho využití. Nemusia slúžiť len ako úložné boxy, ale tiež aj ako vozíky pre bábiky či plyšákov. Je to len na fantázii Vašich detí.

 • Stoly

  Ak chcete aby sa Vaše dieťa rozvíjalo, je potrebné mu nato zabezpečiť ten správny priestor. V každej detskej izbe preto nesmie chýbať písací stôl. Tento stôl je výnimočný svojim tvarom domčeka vďaka čomu obzvláštni detskú izbu a bude tvoriť pekný celok s ostatným nábytkom.

 • Detské postele

  Pre svoje deti chce každý len to najlepšie. Doprajte im kvalitné postele z borovicového dreva, ktoré budú nielen spĺňať svoju funkciu, ale svojim jedinečným tvarom sa budú vynímať v každej detskej izbe. Na výber máte mnoho modelov a tvarov v rôznych veľkostiach pre menších i väčších.

Zobraziť 1 - 20 z 20 položiek
Zobraziť 1 - 20 z 20 položiek