Filter

Použité filtre:
Gramáž
Napínacia gumička
Výpredaj
Novinky
Posteľné obliečky

Pri výbere posteľných obliečok je najdôležitejšie práve pohodlie. Eshop TVOJBYT.sk ponúka rôzne druhy materiálov tak, aby si vedel vybrať každý zákazník. U nás nájdete bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné obliečky z bavlneného saténu. Ak máte radi vzory a motívy, tak si prídete na svoje, a ak uprednosťňujete pokojnejšiu atmosféru priestoru, ta...

Pri výbere posteľných obliečok je najdôležitejšie práve pohodlie. Eshop TVOJBYT.sk ponúka rôzne druhy materiálov tak, aby si vedel vybrať každý zákazník. U nás nájdete bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné obliečky z bavlneného saténu. Ak máte radi vzory a motívy, tak si prídete na svoje, a ak uprednosťňujete pokojnejšiu atmosféru priestoru, tak jednofarebná posteľná bielizeň bude pre Vás vhodnou možnosťou.

Viac

Posteľné obliečky 504 produkty

Podkategórie

 • Bavlnené posteľné...

  Bavlnené posteľné prádlo pre všetkých náročných zákazníkov. Prírodný materiál, ktorý nájdete v množstve posteľných obliečok. Ponúkame Vám posteľné obliečky, s ktorými sa budete cítiť ako v bavlnke. 

 • Bavlnený satén...

  Prinášame Vám posteľné obliečky, ktoré sú charakteristické svojou hebkosťou a jemným leskom. Ak je čas na zmenu v dizajne Vašej spálne, tak začať môžete práve posteľnými obliečkami. Vyberte si z množstva vzorov!

 • Syntetická bavlna,...

  Syntetická bavlna/mikrovláknové posteľné obliečky sú vyrobené z jemných umelých vlákien, ktoré schnú rýchlejšie ako prírodná bavlna. Posteľné prádlo z mikrovlákna Vás ohúri svojimi farbami a vzormi. Stačí si vybrať motív a veľkosť. 

 • Flanelové posteľné...

  Patríte medzi tú časť populácie, ktorej je často zima? Pre Vás sme si pripravili kolekciu flanelových posteľných obliečok, ktoré Vás počas chladných zimných nocí perfektne zahrejú. 

 • Polybavlnené posteľné...

  Viete čo je to polybavlna? Ide o zmes bavlny a polyesteru, ktorá sa využíva aj pri výrobe posteľných obliečok. Ide o dokonalé spojenie vlastností bavlny (mäkký a absorbčný materiál) a polyesteru (odolný a ľahký materiál). Ideálna voľba pre každého zákazníka.

 • Polyesterové posteľné...

  Predstavujeme Vám ľahké a jemné posteľné obliečky z polyesterového mikrovlákna, ktoré sú k dispozícií v širokej škále farieb a vzorov ako kvety, geometrické vzory, zvieratá alebo abstraktné motívy. 

Zobraziť 1 - 30 z 504 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 504 položiek