Filter

Použité filtre:
  Gramáž
  Napínacia gumička
  Výpredaj
  Novinky
  Posteľné obliečky

  Pri výbere posteľných obliečok je najdôležitejšie práve pohodlie. Eshop TVOJBYT.sk ponúka rôzne druhy materiálov tak, aby si vedel vybrať každý zákazník. U nás nájdete bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné obliečky z bavlneného saténu. Ak máte radi vzory a motívy, tak si prídete na svoje, a ak uprednosťňujete pokojnejšiu atmosféru priestoru, ta...

  Pri výbere posteľných obliečok je najdôležitejšie práve pohodlie. Eshop TVOJBYT.sk ponúka rôzne druhy materiálov tak, aby si vedel vybrať každý zákazník. U nás nájdete bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné obliečky z bavlneného saténu. Ak máte radi vzory a motívy, tak si prídete na svoje, a ak uprednosťňujete pokojnejšiu atmosféru priestoru, tak jednofarebná posteľná bielizeň bude pre Vás vhodnou možnosťou.

  Viac

  Posteľné obliečky 485 produkty

  Podkategórie

  • Bavlnené posteľné...

   Bavlnené posteľné prádlo pre všetkých náročných zákazníkov. Prírodný materiál, ktorý nájdete v množstve posteľných obliečok. Ponúkame Vám posteľné obliečky, s ktorými sa budete cítiť ako v bavlnke. 

  • Bavlnený satén...

   Prinášame Vám posteľné obliečky, ktoré sú charakteristické svojou hebkosťou a jemným leskom. Ak je čas na zmenu v dizajne Vašej spálne, tak začať môžete práve posteľnými obliečkami. Vyberte si z množstva vzorov!

  • Syntetická bavlna,...

   Syntetická bavlna/mikrovláknové posteľné obliečky sú vyrobené z jemných umelých vlákien, ktoré schnú rýchlejšie ako prírodná bavlna. Posteľné prádlo z mikrovlákna Vás ohúri svojimi farbami a vzormi. Stačí si vybrať motív a veľkosť. 

  • Flanelové posteľné...

   Patríte medzi tú časť populácie, ktorej je často zima? Pre Vás sme si pripravili kolekciu flanelových posteľných obliečok, ktoré Vás počas chladných zimných nocí perfektne zahrejú. 

  • Polybavlné posteľné...

   Viete čo je to polybavlna? Ide o zmes bavlny a polyesteru, ktorá sa využíva aj pri výrobe posteľných obliečok. Ide o dokonalé spojenie vlastností bavlny (mäkký a absorbčný materiál) a polyesteru (odolný a ľahký materiál). Ideálna voľba pre každého zákazníka.

  • Polyesterové posteľné...

   Predstavujeme Vám ľahké a jemné posteľné obliečky z polyesterového mikrovlákna, ktoré sú k dispozícií v širokej škále farieb a vzorov ako kvety, geometrické vzory, zvieratá alebo abstraktné motívy. 

  Zobraziť 1 - 30 z 485 položiek
  Zobraziť 1 - 30 z 485 položiek