Filter

Použité filtre:
  Gramáž
  Zapínanie
  Zavesenie
  Výpredaj
  Novinky
  Textil do detskej izby

  Bez doplnkov by to nešlo! Vankúšiky, obliečky, závesy či chrániče na posteľ pre deti. To všetko nájdete v tejto kategórii. Na výber maté širokú škálu farieb, veľkostí a rozprávkových vzorov.

  Textil do detskej izby 244 produkty

  Podkategórie

  • Posteľné obliečky

   Detské posteľné obliečky Vám prinášajú čarovné a krásne farebné rozprávkové motívy a vzory. Detská tvárička ostane rozžiarená pri pohľade na obľúbeného hrdinu alebo kreslenú postavičku. Ideálny darček na Vianoce alebo narodeniny. Zaspávanie bude pre deti odteraz oveľa zaujímavejšou a obľúbenejšou činnosťou.

  • Detské obliečky na vankúš

   Majú Vaše detičky obľúbenú rozprávku? Prekvapte ich malým darčekom, čo ich poteší. Detská obliečka na vankúšik s farebným motívom Ľadového kráľovstva, Prasiatka Peppa alebo My little Pony. To a ešte viac nájdete v kategórii detských obliečok na vankúšiky.

  • Prehozy pre deti a mládež

   Prehozy pre deti alebo mládež pomôžu udržať poriadok a esteticky doplnia izbu Vašej ratolesti. Farby, vzory a motívy môžete zladiť so zvyškom zariadenia a tak docielite výborný výsledok. Prehoz pomôže Vám alebo deťom rýchlo ráno ustlať posteľ a pripraviť ju na zvyšok dňa.

  • Detské závesy

   Ak chcete svojim deťom vytvoriť krásnu detskú izbičku, tak zvýrazniť ju viete aj farebnými závesmi, ktoré Vás ohúria svojími motívmi. Na výber máte nie len z dĺhych, ale aj krátkych závesov s obľúbeným vzorom sovičiek, mačičiek a srdiečok. 

  • Detské vankúše

   Detské vankúšiky, ktoré budú sprevádzať Vaše detičky už od narodenia. V našej ponuke nájdete bambusové vankúše, vankúše v tvare uzlíka, súpravy detských vankúšikov, ale aj veľmi obľúbené, no tiež potrebné chrániče do detskej postieľky. Na dotyk príjemné materiály a moderné vzory skrášlia detskú izbičku, no môžu sa stať aj hračkou pre najmenších členov rodiny.

  • Uteráky a osušky
  Zobraziť 1 - 30 z 244 položiek
  Zobraziť 1 - 30 z 244 položiek