Filter

Použité filtre:
Zapínanie
Zavesenie
Výpredaj
Novinky
Textil do detskej izby

Bez doplnkov by to nešlo! Vankúšiky, obliečky, závesy či chrániče na posteľ pre deti. To všetko nájdete v tejto kategórii. Na výber maté širokú škálu farieb, veľkostí a rozprávkových vzorov.

Textil do detskej izby 233 produkty

Podkategórie

 • Posteľné obliečky

  Detské posteľné obliečky Vám prinášajú čarovné a krásne farebné rozprávkové motívy a vzory. Detská tvárička ostane rozžiarená pri pohľade na obľúbeného hrdinu alebo kreslenú postavičku. Ideálny darček na Vianoce alebo narodeniny. Zaspávanie bude pre deti odteraz oveľa zaujímavejšou a obľúbenejšou činnosťou.

 • Detské obliečky na vankúš

  Majú Vaše detičky obľúbenú rozprávku? Prekvapte ich malým darčekom, čo ich poteší. Detská obliečka na vankúšik s farebným motívom Ľadového kráľovstva, Prasiatka Peppa alebo My little Pony. To a ešte viac nájdete v kategórii detských obliečok na vankúšiky.

 • Prehozy pre deti a mládež

  Prehozy pre deti alebo mládež pomôžu udržať poriadok a esteticky doplnia izbu Vašej ratolesti. Farby, vzory a motívy môžete zladiť so zvyškom zariadenia a tak docielite výborný výsledok. Prehoz pomôže Vám alebo deťom rýchlo ráno ustlať posteľ a pripraviť ju na zvyšok dňa.

 • Detské závesy

  Ak chcete svojim deťom vytvoriť krásnu detskú izbičku, tak zvýrazniť ju viete aj farebnými závesmi, ktoré Vás ohúria svojími motívmi. Na výber máte nie len z dĺhych, ale aj krátkych závesov s obľúbeným vzorom sovičiek, mačičiek a srdiečok. 

 • Detské vankúše

  Detské vankúšiky, ktoré budú sprevádzať Vaše detičky už od narodenia. V našej ponuke nájdete bambusové vankúše, vankúše v tvare uzlíka, súpravy detských vankúšikov, ale aj veľmi obľúbené, no tiež potrebné chrániče do detskej postieľky. Na dotyk príjemné materiály a moderné vzory skrášlia detskú izbičku, no môžu sa stať aj hračkou pre najmenších členov rodiny.

 • Uteráky a osušky
Zobraziť 1 - 30 z 233 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 233 položiek