Uteráky a osušky

Predstavujeme Vám kategóriu exkluzívnych uterákov a osušiek do kúpeľne alebo na pláž a kúpalisko. Výrobky z vysoko kvalitných materiálov majú dokonalé absorbčné vlastnosti. Aplikácie a výšivky na uterákoch a osuškách si dlhodobo zachovávajú svoj estetický vzhľad.

Uteráky a osušky 556 produkty

Podkategórie

 • Jednofarebné uteráky a...

  Kategória, ktorá Vám ponúka obrovský výber jednofarebných osušiek a uterákov. Zariaďte si kúpeľňu v jednotnom tóne vďaka bavlneným uterákom alebo bambusovým osuškám, ktoré sú extra savé.

 • Uteráky a osušky s...

  Ak máte dosť uterákov a osušiek, ktoré nie sú ničím výnimočné, tak kategória plná tohto sortimentu so zaujímavými vzormi a aplikáciami Vám prinesie vytúženú zmenu. Uteráky a osušky potešia nie len Vás, ale aj Vašich blízkych.

 • Uteráky a osušky s...

  Ak máte dosť uterákov a osušiek, ktoré nie sú ničím výnimočné, tak kategória plná tohto sortimentu s vyšívanými vzormi Vám prinesie vytúženú zmenu. Uteráky a osušky potešia nie len Vás, ale aj Vašich blízkych.

 • Uteráky a osušky pre...

  Darujte svojim deťom osušku a uterák, vďaka ktorým bude kúpanie sa oveľa zaujímavejšou a obľúbenejšou činnosťou. Bavlnené uteráky s milovanými rozprávkovými postavičkami, futbalovým tímom alebo hrdinom, ktorý zachraňuje svet deti využijú radi nie len doma v kúpeľni, ale aj na plavárni, počas dovolenky na pláži alebo pri bazéne.

 • 3- časťový komplet...

  Komplet skladajúci sa z osušky a uterákov s jednotným vzorom a farbou je ideálnym riešením ako vhodný darček alebo si ním môžete jednoducho zútulniť svoju vlastnú kúpeľňu. Stačí si vybrať farebný odtieň, ktorý sa Vám najviac hodí do kúpeľne.

 • 6- časťový komplet...
 • Plážové osušky

  Plážové osušky sú neoceniteľným pomocníkom na Vašej dovolenke pri bazéne, na pláži alebo kdekoľvek pri vode. Pohodlne si na ne ľahnete a začnete sa unášať vo víre pohody a relaxu. Prinášame vám výber plážovych osušiek s modernými vzormi a motívmi. Stačí si vybrať, zbaliť sa a vyraziť za oddychom!

Zobraziť 1 - 30 z 556 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 556 položiek