Posteľné plachty

Pri zariaďovaní spálne nezabúdajte na posteľné plachty, ktoré prinesú Vášmu spánku vyšší komfort a zároveň ochránia matrace pred zničením. Predstavujeme Vám niekoľko materiálových typov posteľného prestieradla. Obľúbené jersey, bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné plachty z bavlneného saténu. Klasikov potešíme posteľnou plachtou bez všitej obv...

Pri zariaďovaní spálne nezabúdajte na posteľné plachty, ktoré prinesú Vášmu spánku vyšší komfort a zároveň ochránia matrace pred zničením. Predstavujeme Vám niekoľko materiálových typov posteľného prestieradla. Obľúbené jersey, bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné plachty z bavlneného saténu. Klasikov potešíme posteľnou plachtou bez všitej obvodovou napínacej gumičky, no na svoje si prídu aj tí, ktorí preferujú upnutie plachty na matrac.

Viac

Posteľné plachty 208 produkty

Podkategórie

 • JERSEY posteľné plachty

  Náš eshop Vám ponúka aj bavlnené posteľné plachty s gumičkou. Sú vyrobené z mäkkej, pekne usporiadanej a elastickej tkaniny a majú veľmi veľkú výhodu - držia sa na matraci a prispôsobia sa jeho tvaru. Dôležite je, že naša ponuka zahŕňa modely v rôznych farbách - od jemných a pastelových až po výrazné a sýte čierne, červené a hnedé odtiene.

 • Froté posteľné plachty

  Froté posteľné prestieradla s gumičkou sú ideálnym riešením pre všetkých zákazníkov, ktorí ocenia pohodlie pri spánku. Mäkké, príjemné na dotyk, odolné a perfektne prispôsobené tvaru matraca - dlhodobo si zachovajú svoj dokonalý vzhľad. K dispozícii sú plachty v širokej palete farieb.

 • Bavlnený satén...

  Posteľné plachty bez gumičky sú produkty, ktoré sú ideálne pre ľudí, ktorí oceňujú klasické, tradičné a osvedčené riešenia. Ponúkame Vám produkty rôznej veľkosti,takže výber plachty ku posteli bude jednoduchý. Široká škála farieb, od intenzívnych a veľmi sýtych až po svetlé a pastelové Vám umožní zladiť si svoju spálňu do posledného detailu.

 • Bavlnený satén...

  Plachty zo saténovej bavlny Vám poskytnú pohodlný spánok. Po okrajoch má všitú elastickú napínaciu gumičku, ktorá udrží plachtu na matraci a zabráni jej pošmyknutiu a pokrčeniu. Vyberte si z množstva ponúkaných farieb a niekoľkých rozmerov. Výber nikdy nebol jednoduchší!

 • Mikrovláknové posteľné...

  Tradičné riešenie pre zákazníkov, ktorí sú zvyknutí a uprednostňujú svoju overenú klasiku. Ponúkame Vám mikrovláknové posteľné plachty, ktoré nemajú obvodovú napínaciu gumičku. Plachta si udržuje svoju farebnosť, takže bude Vaším spoločníkom aj po opakovanom praní.

 • Bavlnené posteľné...
 • Flanelové posteľné...
 • Flanelové posteľné...
Zobraziť 1 - 30 z 208 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 208 položiek