Výpredaj
Novinky
Detské postele

Pre svoje deti chce každý len to najlepšie. Doprajte im kvalitné postele z borovicového dreva, ktoré budú nielen spĺňať svoju funkciu, ale svojim jedinečným tvarom sa budú vynímať v každej detskej izbe. Na výber máte mnoho modelov a tvarov v rôznych veľkostiach pre menších i väčších.

Detské postele 55 produkty

Podkategórie

  • Poschodové postele

    Chcete ušetriť priestor a nezabrať dvoma posteľami celú izbu? Poschodové postele sú teda správnym riešením. Získate veľa priestoru a vďaka domčekovému dizajnu spravíte izbu výnimočnou. Už len rozhodnúť kto bude spať hore a kto dole.

  • Domčekové postele

    Spánok u detí je jedným z dôležitých aspektov k zdravému vývinu a preto je veľmi dôležitý výber postele. V prvom rade je veľmi dôležitá kvalita, no aby sa deťom lepšie zaspávalo, mohla by byť posteľ niečím výnimočná. Domčekové postele sú preto tou správnou voľbou. Vaše deti si ich obľúbia a nebudú sa vedieť dočkať kedy už pôjdu spať. Na výber máte z veľkého množstva veľkostí. K vybraným posteliam si tiež môžete zvoliť predĺženie nôh,ochrannú bariéru či zásuvku pod posteľ. Je to len na Vás.

  • Postele pre mladých

    Nechcete pre vaše deti nudnú, fádnu posteľ bez nápadu? Vyberte si z veľkého množstva dizajnov postelí pre menšich i väčších, ktoré zaručene oživia každú detskú izbu. Postele sú vyrobené z kvalitného borovicového dreva 1.triedy.

Zobraziť 1 - 30 z 55 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 55 položiek