Filter

Použité filtre:
Zvoliť veľkosť
Výpredaj
Novinky
Obrusy a behúne

Dekoračný prvok v podobe obrusu premení každú jedáleň, kuchyňu či terasu na štýlovo jedinečné miesto. Aj na detailoch záleží, aby ste sa napríklad tiež v prenajatom byte cítili ako doma.

Obrusy a behúne 343 produkty

Podkategórie

  • Dekoračné obrusy

    Elegantné a praktické obrusy prinesú estetiku Vašej kuchyni a jedálni. Vyzerajú skvelo na každom stole a dodajú Vášmu stolovaniu tú správnu atmosféru. Obrusy poslúžia nie len Vám, ale sú aj zaujímavou inšpiráciou na vianočný alebo iný darček! 

  • 3D obrusy

    Teplo domova a estetiku potrebuje každý byt alebo dom. Dekoračné obrusy s 3D potlačou spestria každú kuchyňu, jedáleň alebo terasu. Vybrať si môžete z rôznych farebných variánt a motívov, ktoré prezentujú aktuálne trendy v dizajne a na stole vyzerajú krásne.  

  • Behúne

    Dekoračné behúne na jedálenský stôl alebo konferenčný stolík spestria Vaše bývanie. Elegantný užší pás je dokonalým riešením, ak nechcete prekryť celú plochu stola, ale predsa túžite trochu skrášliť jedálenský kútik. Predstavujeme Vám behúne, ktoré Vám budú pomáhať chrániť vrchnú časť stola pred zničením alebo poškodením a svojou estetickou funkciou ulahodia Vášmu oku. Vybrať si môžete z rôznych farieb a vzorov, ktoré sa hodia na sviatočnejšiu príležitosť alebo celoročne.

Zobraziť 1 - 30 z 343 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 343 položiek