Prehozy na posteľ

Prehozy na posteľ  z bavlny, mikrovlákna alebo mäkučké a hebučké plyšové. Mnohé z nich sú obojstranné, čiže na každej strane majú inú farbu alebo vzor. Vaša spálňa môže každé ráno vyzerať úplne inak ako včera. 

Prehozy na posteľ 384 produkty

Podkategórie

 • Dekoračné prehozy na...

  Prakticko estetický a finančne nenáročný bytový doplnok ako prehoz na posteľ ocení každá žienka. Veď snom každej ženy je vytvoriť z bytu útulné miestečko, ktoré môžete nazvať domovom. Dekoračný prehoz na posteľ Vám v tom pomôže.

 • Obojstranné prehozy na...

  Moderné a štýlové vzory, ľahké materiály, využitie počas leta namiesto prikrývky a častokrát dych vyražajúca estetika. Je Vám to málo? S obojstrannými prehozmi na posteľ viete každé ráno vytvoriť zo spálne nové a útulne miesto, ktoré vyzerá a pôsobí inak ako včera. Stačí ho len otočiť na druhú stranu.

 • Jednostranné prehozy...

  Prehoz na posteľ, ktorý premení Vašu spálňu na upravené a útulné miesto. Ak túžite po zmene v izbe, tak nenáročná investícia v podobe prehozu na posteľ dokáže urobiť každé ráno doslova malý zázrak. 

 • Plyšové prehozy na posteľ

  Ak patríte medzi ľudí, ktorým vyhovujú na dotyk príjemné a mäkké materiály, tak jednoznačnou voľbou spomedzi prehozov na posteľ bude pre Vás plyšová prikrývka. 

Zobraziť 1 - 30 z 384 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 384 položiek