Výpredaj
Novinky
Dekoračné vankúše

Dekoračné vankúšiky na posteli, gauči alebo v kresle môžu byť častokrát dokonalou poslednou bodkou v dizajne Vašej obývačky alebo spálne. Vyberte si z množstva moderných a krásnych kúskov, ktoré potešia Vaše oko.

Dekoračné vankúše 1299 produkty

Podkategórie

 • Vankúše

  Dekoračné vankúše na posteli, gauči alebo v kresle môžu byť častokrát dokonalou poslednou bodkou v dizajne Vašej obývačky alebo spálne. Vyberte si z množstva moderných a krásnych kúskov, ktoré potešia Vaše oko.

 • Obliečky na dekoračné...

  Máte radi z času na čas zmenu v svojej domácnosti? Obliečky na vankúšiky nepatria medzi finančne náročné investície a pri ich striedaní nezaberú ani veľa priestoru. Ideálne riešenie, ako si dovoliť častejšiu obmenu farieb a vzorov u Vás doma. Naša ponuka poteší aj oko náročnešieho zákazníka, ktorý očakáva luxusný vzhľad, viac farebnú škálu pri výbere alebo moderné a trendové motívy.

 • 3D obliečky na...

  Prinášame Vám farebné obliečky na vankúšiky, ktoré majú 3D vzory. Vďaka týmto obliečkam prinesiete do svojho domova exotické kvety, mestá, krajiny a divoké šelmy. Stačí si vybrať z našej ponuky.

 • Plyšové obliečky na...

  Mäkký dotyk plyšovej obliečky na vankúšik Vás po celom dni prenesie do útulného a čarovného sveta plného oddychu a príjemného objatia. Nechajte sa zlákať našou ponukou plyšových obliečok na vankúše.

 • Saténové obliečky na...

  Elegantné jednofarebné varianty saténových obliečok na vankúše. Zaplate svoj domov vankúšikmi, ktoré prinesú Vášmu domovu jedinečné čaro a nádych luxusu.

 • Mikrovláknové obliečky...

  Moderné a jedinečné vzory, jednofarebné varianty, široká ponuka a nadčasové kúsky. To všetko nájdete medzi obliečkami na vankúšiky z mikrovlákna. Zaplate svoj domov príjemnými vankúšikmi.

 • Saténová bavlna...

  Moderné a jedinečné vzory, jednofarebné varianty, široká ponuka a nadčasové kúsky. To všetko nájdete medzi obliečkami na vankúšiky zo saténovej bavlny. Zaplate svoj domov príjemnými vankúšikmi.

 • Uzlíkové vankúše

  Hľadáte netradičnú a zároveň zaujímavú formu vankúša do Vašej obývačky? Uzlíkové - ručne preplietané bavlnené vankúšiky si Vás získajú už od prvého momentu, keď ich uvidíte a dotknete sa ich, že sú tou správnou voľbou pre Váš interiér. V tejto kategórii nájdete vankúšiky rôznych veľkostí a tvarov, či už guľaté pletené vankúše, ploché vankúše vhodné na stoličku, kreslo alebo priame sedenie na zemi, prípadne dlhé vankúše vo forme vrkočoch, ktoré viete využiť aj ako ochranu do detskej postieľky, prípadne ako mäkká zábrana ku stene. Príjemné farebné prevedenie prevažne v pastelových odtieňoch prinesie jemnosť a nežnosť do Vášho domova.

Zobraziť 1 - 30 z 1299 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 1299 položiek