Detské vankúše

Detské vankúšiky, ktoré budú sprevádzať Vaše detičky už od narodenia. V našej ponuke nájdete bambusové vankúše, vankúše v tvare uzlíka, súpravy detských vankúšikov, ale aj veľmi obľúbené, no tiež potrebné chrániče do detskej postieľky. Na dotyk príjemné materiály a moderné vzory skrášlia detskú izbičku, no môžu sa stať aj hračkou pre najmenších ...

Detské vankúšiky, ktoré budú sprevádzať Vaše detičky už od narodenia. V našej ponuke nájdete bambusové vankúše, vankúše v tvare uzlíka, súpravy detských vankúšikov, ale aj veľmi obľúbené, no tiež potrebné chrániče do detskej postieľky. Na dotyk príjemné materiály a moderné vzory skrášlia detskú izbičku, no môžu sa stať aj hračkou pre najmenších členov rodiny.

Viac

Detské vankúše 34 produkty

Podkategórie

  • Vankúše pre deti

    Vankúšiky pre deti prinesú vo svojich motívoch detkú hravosť do každej izbičky. Moderné vzory nájdete na mäkkých a na dotyk príjemnách vankúšikoch, ktoré sa stanú súčasťou mnohých detských hier. 

  • Uzlíkové vankúše

    Uzlíkové vankúše prinesú nie len do detskej izby, ale aj do obývačky alebo spálne moderný a nadčasový dizajn. Predstavujeme Vám 100% ručnú prácu v podobe ľahkého a mäkučkého vankúšika,  ktorý Vám spríjemní každé prostredie a zabaví deti. V ponuke nájdete klasické uzlíky v tvare lopty alebo ruže, ktoré si deti môžu hádzať, gúľať, prípadne ploché verzie, ktoré slúžia aj na sedenie. Vankúšiky Vám pomôžu vytvoriť aj zaujimavé kulisy pre rodinné alebo detské fotografovanie.

  • Chrániče do postieľky

    Mäkké, príjemné na dotyk, bavlnené  .. aj takéto sú chrániče do detskej postieľky. Okrem ochrannej funkcie prinesú do každej izbičky aj nezameniteľný a pre oko lákavý dizajn. Jemné pastelové farby v prepletených vrkočoch, ktoré dokonalo držia svoj tvar, sa dajú vhodne zladiť s detskou výbavičkou. V našej ponuke nájdete 7 rôznych dĺžok (najdlhšia možnosť má až 400 cm), takže si s nimi môžete obložiť postieľku aj po celom obvode, prípadne v staršom veku dieťatka poslúžia len ako jednostranná ochrana pred  studenou stenou. Hebké vrkočové vankúšiky oceníte aj ako skvelý doplnok pri fotografovaní a vytvoríte si s nimi krásne prostredie.

na stranu
Zobraziť 1 - 30 z 34 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 34 položiek