Filter

Použité filtre:
  Zvoliť veľkosť
  Gramáž
  Zapínanie
  Zavesenie
  Výpredaj
  Novinky
  Detská izba

  Detské kráľovstvo plné motívov rozprávok, obľúbených filmových hrdinov, futbalových klubov, zvieratiek alebo krásnych detských vzorov. To všetko môžete nájsť na našich posteľných obliečkach, vankúšikoch, závesoch alebo osuškách. Čarovný svet plný farieb a jedinečnej atmosféry Vás už čaká!

  Detská izba 1113 produkty

  Podkategórie

  • Výbava pre novorodenca

   Pred príchodom novorodenca máme dlhé zoznamy vecí, ktoré budeme potrebovať. Nájdete tu podložky, hniezdočká či hotové série a hrýzatká rôznych farieb a motívov.  Už len si niečo vybrať.

  • Detský nábytok

   Neodmysliteľnou súčasťou detskej izby je okrem postele a doplnkov aj nábytok. Ak máte radi jednoduchý minimalistický štýl ste na správnom mieste. Vyberte si nábytok, ktorý ladí s posteľami z našej domčekovej kolekcie. Na našom e-shope nájdete všetko potrebné k zariadeniu detskej izby, preto neváhajte a vyberajte!

  • Textil do detskej izby

   Bez doplnkov by to nešlo! Vankúšiky, obliečky, závesy či chrániče na posteľ pre deti. To všetko nájdete v tejto kategórii. Na výber maté širokú škálu farieb, veľkostí a rozprávkových vzorov.

  • Plyšáci s dekou

   Mäkká detská deka s farbami a motívmi pre chlapcov či dievčatká, s ktorou prikryjete svoje bábo, bude sprevádzať Vaše dieťatko už od narodenia. 

  • Detské nálepky na stenu

   Chcete svojim deťom zútulniť ich detskú izbu? Ak nechcete aby steny zostali biele, nálepky na stenu sú tou správnou voľbou. Nálepky dodajú izbe rozprávkovú atmosféru a spríjemnia deťom chvíle, ktoré v nej strávia. Neváhajte a vyberte si z rozprávkových nálepiek pre chlapcov či dievčatá v rôznych motívoch.

  • Detské plagáty

   Detské plagáty prinesú oživenie steny do každej detskej izbičky. Nádherné maľby plné farieb a rôznych vzorov sa dajú krásne kombinovať a vytvoria dvojdielne alebo trojdielne sady plagátov, ktoré môžete zarámovať alebo len jednoducho upnúť na špagát v izbe. Nádherná dekorácia môže mať okrem estetickej aj edukačnú funkciu. Postačí, ak si medzi plagátikmi nájdete také, ktoré prezentujú číslice alebo abecedu. Pre malých astronautov, milovníkov zvierat, rozprávok a princezien máme v ponuke krásne plagátiky vo formáte A4 alebo A3.

  Zobraziť 1 - 30 z 1113 položiek
  Zobraziť 1 - 30 z 1113 položiek