Detské plagáty

Detské plagáty prinesú oživenie steny do každej detskej izbičky. Nádherné maľby plné farieb a rôznych vzorov sa dajú krásne kombinovať a vytvoria dvojdielne alebo trojdielne sady plagátov, ktoré môžete zarámovať alebo len jednoducho upnúť na špagát v izbe. Nádherná dekorácia môže mať okrem estetickej aj edukačnú funkciu. Postačí, ak si medzi pla...

Detské plagáty prinesú oživenie steny do každej detskej izbičky. Nádherné maľby plné farieb a rôznych vzorov sa dajú krásne kombinovať a vytvoria dvojdielne alebo trojdielne sady plagátov, ktoré môžete zarámovať alebo len jednoducho upnúť na špagát v izbe. Nádherná dekorácia môže mať okrem estetickej aj edukačnú funkciu. Postačí, ak si medzi plagátikmi nájdete také, ktoré prezentujú číslice alebo abecedu. Pre malých astronautov, milovníkov zvierat, rozprávok a princezien máme v ponuke krásne plagátiky vo formáte A4 alebo A3.

Viac

Detské plagáty 313 produkty

Podkategórie

 • Okolo sveta

  Každý malý chlapec túži po tom byť smetiarom, policajtom či požiarníkom. Vyberte si zo širokej ponuky plagátov ktoré nemajú len estetickú, ale aj edukačnú funkciu. Doplníte nimi dizajn detskej izby a potešite svoje deti. Možete ich dať zarámovať alebo len tak povesiť na špagátik. Je to len na Vás.

 • Safari

  Aj vaše deti majú radi zvieratká a obľubujú návštevu zoo? Preneste im ju do ich detskej izbičky prostredníctvom plagátov na stenu, čím ju oživíte. Tieto plagáty skvelo doplnia dizajn detskej izby a rožžiaria ju.Na výber máte z veľkostí A3 a A4.

 • Lesní priatelia

  Vneste les do izbičky Vašich detí prostredníctvom krásnych plagátov na stenu, ktoré skvelo doplnia interiér. Na výber máte množstvo vzorov a obrázkov so zvieratkami či číslami. Okrem dekoračnej funkcie tak tieto plagáty môžu mať aj funkciu edukačnú. Môžete si ich zarámovať alebo len tak zavesiť na špagátik. Je to len na Vás.

 • Medvedík

  Detské plagáty s medvedíkom oživia každú detskú izbičku. Nádherné maľby plné farieb a rôznych vzorov sa dajú krásne kombinovať a vytvoria dvojdielne alebo trojdielne sady plagátov, ktoré môžete zarámovať alebo len jednoducho upnúť na špagát v izbe. V ponuke máme krásne plagátiky vo formáte A4 alebo A3.

 • Pastelová kolekcia

  Máte radi jemné farby a jednoduchý štýl? Potom sú tieto plagáty v pastelovej kolekcii tou správnou voľbou s skvelo doplnia zvyšok detskej izby. Môžete si ich zarámovať alebo len tak zavesiť na špagátik. Na výber máte veľkosti A3 a A4.

 • Kúzelná kolekcia

  Detské plagáty kúzelná kolekcia prinesú oživenie steny do každej detskej izbičky. Nádherné maľby plné farieb a vzorov môžete krásne kombinovať a vytvoriť tak dvojdielne alebo trojdielne sady plagátov, ktoré môžete zarámovať alebo len jednoducho upnúť na špagát v izbe.Je to len na Vás. Plagáty poslúžia ako nádherná dekorácia. V ponuke máme krásne plagátiky vo formáte A4 alebo A3.

 • Šport
 • Vesmír
 • Abstraktné motívy
Zobraziť 1 - 30 z 313 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 313 položiek