Filter

Použité filtre:
Zvoliť veľkosť
Napínacia gumička
Výpredaj
Novinky
Spálňa

Spálňa je miestom oddychu a Vaším malým kráľovstvom. Zariaďte si ho podľa svojho vkusu a obklopte sa materiálmi, ktoré Vám pomôžu čo najpríjemnejšie a najúčinnejšie zrelaxovať počas noci. V kategórii spálňa nájdete posteľné obliečky z rôznych druhov materiálov, paplóny a vankúše, závesy a v neposlednom rade aj prehozy na posteľ, vďaka ktorým bud...

Spálňa je miestom oddychu a Vaším malým kráľovstvom. Zariaďte si ho podľa svojho vkusu a obklopte sa materiálmi, ktoré Vám pomôžu čo najpríjemnejšie a najúčinnejšie zrelaxovať počas noci. V kategórii spálňa nájdete posteľné obliečky z rôznych druhov materiálov, paplóny a vankúše, závesy a v neposlednom rade aj prehozy na posteľ, vďaka ktorým bude Vaša posteľ vždy elegantne upravená.

Viac

Spálňa 3786 produkty

Podkategórie

 • Posteľné obliečky

  Pri výbere posteľných obliečok je najdôležitejšie práve pohodlie. Eshop TVOJBYT.sk ponúka rôzne druhy materiálov tak, aby si vedel vybrať každý zákazník. U nás nájdete bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné obliečky z bavlneného saténu. Ak máte radi vzory a motívy, tak si prídete na svoje, a ak uprednosťňujete pokojnejšiu atmosféru priestoru, tak jednofarebná posteľná bielizeň bude pre Vás vhodnou možnosťou.

 • Posteľné plachty

  Pri zariaďovaní spálne nezabúdajte na posteľné plachty, ktoré prinesú Vášmu spánku vyšší komfort a zároveň ochránia matrace pred zničením. Predstavujeme Vám niekoľko materiálových typov posteľného prestieradla. Obľúbené jersey, bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné plachty z bavlneného saténu. Klasikov potešíme posteľnou plachtou bez všitej obvodovou napínacej gumičky, no na svoje si prídu aj tí, ktorí preferujú upnutie plachty na matrac.

 • Prehozy na posteľ

  Prehozy na posteľ  z bavlny, mikrovlákna alebo mäkučké a hebučké plyšové. Mnohé z nich sú obojstranné, čiže na každej strane majú inú farbu alebo vzor. Vaša spálňa môže každé ráno vyzerať úplne inak ako včera. 

 • Nálepky na stenu
 • Vankúše, palóny a...
Zobraziť 1 - 30 z 3786 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 3786 položiek