Filter parametrov

Použité filtre:
  Zvoliť veľkosť
  Napínacia gumička
  Spálňa

  Spálňa je miestom oddychu a Vaším malým kráľovstvom. Zariaďte si ho podľa svojho vkusu a obklopte sa materiálmi, ktoré Vám pomôžu čo najpríjemnejšie a najúčinnejšie zrelaxovať počas noci. V kategórii spálňa nájdete posteľné obliečky z rôznych druhov materiálov, paplóny a vankúše, závesy a v neposlednom rade aj prehozy na posteľ, vďaka ktorým bud...

  Spálňa je miestom oddychu a Vaším malým kráľovstvom. Zariaďte si ho podľa svojho vkusu a obklopte sa materiálmi, ktoré Vám pomôžu čo najpríjemnejšie a najúčinnejšie zrelaxovať počas noci. V kategórii spálňa nájdete posteľné obliečky z rôznych druhov materiálov, paplóny a vankúše, závesy a v neposlednom rade aj prehozy na posteľ, vďaka ktorým bude Vaša posteľ vždy elegantne upravená.

  Viac

  Spálňa 2327 produkty

  Podkategórie

  • Posteľné obliečky

   Pri výbere posteľných obliečok je najdôležitejšie práve pohodlie. Eshop TVOJBYT.sk ponúka rôzne druhy materiálov tak, aby si vedel vybrať každý zákazník. U nás nájdete bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné obliečky z bavlneného saténu. Ak máte radi vzory a motívy, tak si prídete na svoje, a ak uprednosťňujete pokojnejšiu atmosféru priestoru, tak jednofarebná posteľná bielizeň bude pre Vás vhodnou možnosťou.

  • Prehozy na posteľ

   Prehozy na posteľ  z bavlny, mikrovlákna alebo mäkučké a hebučké plyšové. Mnohé z nich sú obojstranné, čiže na každej strane majú inú farbu alebo vzor. Vaša spálňa môže každé ráno vyzerať úplne inak ako včera. 


  • Vankúše na spanie

   Antialergické vankúše na spanie v rôznych veľkostných variantách. Vyberte si svoj vankúšik, na ktorom sa Vám budú snívať len samé krásne sny a ráno sa zobudíte odpočinutí a pripravení urobiť nové kroky vpred.

  • Paplóny

   Ak zvažujete kúpu nového paplónu, tak eshop TVOJBYT.sk Vám s tým hravo pomôže. U nás nájdete vzdušné, ľahké a celoročné paplóny, prípadne paplóny len na sezónne využitie. Vďaka svojmu prešitiu si udžia svoj tvar a Vy si zabezpečíte komfortný a príjemný spánok.

  • Komplety na posteľ

   Posteľné komplety do spálne sa skladajú z obliečky na paplón, obliečky na vankúš a posteľnej plachty. Ideálne riešenie pre každú ženu, ktorá má rada zjednotenie farieb a materiálu. 

  • Posteľné plachty

   Pri zariaďovaní spálne nezabúdajte na posteľné plachty, ktoré prinesú Vášmu spánku vyšší komfort a zároveň ochránia matrace pred zničením. Predstavujeme Vám niekoľko materiálových typov posteľného prestieradla. Obľúbené jersey, bavlnené, mikrovláknové alebo posteľné plachty z bavlneného saténu. Klasikov potešíme posteľnou plachtou bez všitej obvodovou napínacej gumičky, no na svoje si prídu aj tí, ktorí preferujú upnutie plachty na matrac.

  • Chrániče matraca

   Matrac nie je produkt, ktorý kupujeme na krátky čas, ale je to investícia, od ktorej očakávame dlhodobejšie používanie. Ak chceme, aby to tak naozaj bolo, tak výborným doplnkovým pomocníkom je chrnánič na matrac, ktorý dodá väčší komfort Vášmu spánku, zabráni pred jeho priammy zašpinením alebo zničením.

  • Nálepky na stenu
  na stranu
  Zobraziť 1 - 30 z 2327 položiek
  Zobraziť 1 - 30 z 2327 položiek