Výbava pre novorodenca

Pred príchodom novorodenca máme dlhé zoznamy vecí, ktoré budeme potrebovať. Nájdete tu podložky, hniezdočká či hotové série a hrýzatká rôznych farieb a motívov.  Už len si niečo vybrať.

Výbava pre novorodenca 181 produkty

Podkategórie

 • Hryzátka

  Drevené hryzátka pre drobčekov ocenia nie len rodičia podporujúci naše životné prostredie a planétu bez plastov. Tvar hryzátka umožňuje ľahké uchopenie pre drobné ručičky, ktoré si vďaka nemu cvičia svoj hmat a jemnú motoriku. Každé dieťatko si prirodzene hľadá pri raste svojich zúbkov úľavu pre svoje svrbiace ďasienka. Dreveným eko hryzátkom mu pomôžete pri jeho ťažkostiach a zároveň ho aj zabavíte. Bavlnené ušká s rôznymi motívmi a vzormi, ktoré sú jeho súčasťou príjemne dotvárajú celkový dizajn.  

 • Detské podložky
  Pre svoje detičky chce každý rodič len to najlepšie. Prinášame Vám kolekciu detských podložiek, ktoré okrem toho, že vďaka svojim krásnym vzorom dokonalo vyzerajú a vytvárajú v domove nezameniteľnú atmosféru, ktorá prezrádza, že nablízku je bábätko, tak majú aj viacero praktických funkcií. Svojím príjemným materiálom a výplňou poslúžia ako izolácia od studených povrchov, takže dieťatko sa môže bezpečne hrať. Ochranný vrkoč, ktorý si môžete tiež zakúpiť, vytvorí mäkké ohraničenie. Podložka môže poslúžiť aj ako moderný a jedinečný doplnok, ktorý bude spolu s vaším dieťatkom zvečnený na fotografiách, a ktoré vás  vrátia v každom čase do tohto jedinečného obdobia života.
 • Komplet pre novorodenca

  Idete na krstiny, návvštevu novorodeniatka alebo čakáte vlastné? Vybavte sa krásnym kompletom pozostávajúcim z hniezdočka, zavinovačky a posteľnou obliečkou v jednom vzore, ktoré k sebe dokonalo ladí. Súčasťou hniezdočka je aj vrkoč, ktorý sa dá odviazať a tak sa vytvorí chránič do postele či postieľky o dĺžke 170cm. 

 • Hniezdočká pre bábätká

  Zabezpečte svojim deťom pocit pohodlia už od narodenia. V ponuke máme hniezdočká rôznych farieb a motívov, ktoré patria k skvelým doplnkom. V dnešnej dobe sú tieto hniezdočká veľmi obľúbené a sú nevyhnutnosťou detskej výbavy. Dieťatko sa v hniezdočku cíti príjemne a bezpečne, čo mu zabezpečí ničím nerušený a pokojný spánok.

 • Detské zavinovačky

  Zavinovačky patria k základným veciam do výbavičky pre novorodenca. Ak chcete aby sa Vaše dieťatko cítilo pohodlne a bolo v mäkkúčku, táto zavinovačka je tá správna. Je ozdobená stuhou, čo jej dodá ešte viac na kráse. Po rozvinutí sa zavinovačka zmení na skvelú prikrívku, takže máte 2v1.

 • Bambusové plienky

  Bambusové plienky pre detičky vo vysokej kvalite poskytnú pomoc v pravej chvíli, či už ako ľahká, mäkká a príjemná prikrývka cez leto do kočíka, záchrana pri odgrgávaní bábätka alebo ako ochrana pred slniečkom a vetrom. Je to mimoriadne všestranný kúsok, ktorý jednoznačne patrí do výbavy pre každé dieťatko. Krásne a nadčasové, nie len detské vzory, ktoré máme v ponuke, navyše prinesú dokonalú harmóniu farieb, ak si k nim vyberiete aj vankúšiky pre deti, ktoré majú totožný vzor.

 • Vankúše na dojčenie

  Vankúše na dojčenia sú nevyhnutnosťou pre každú mamičku. Vďaka svojmu dizajnu skvelo vyniknú v každej izbe a tiež ladia k ostatným detským doplnkom. Tieto vankúše zabezpečia pohodlie ako pre dieťatko tak aj pre mamičku. Vankúš chráni chrbticu matky proti preťaženiu čím je aj prevenciou proti bolesti chrbta.

 • Chrániče do postieľky

  Mäkké, bavlnené a príjemné na dotyk. Aj takéto sú chrániče do detskej postieľky. Okrem ochrannej funkcie prinesú do každej izbičky aj nezameniteľný a pre oko lákavý dizajn. Jemné pastelové farby v prepletených vrkočoch, ktoré dokonalo držia svoj tvar, sa dajú vhodne zladiť s detskou výbavičkou. V našej ponuke nájdete 7 rôznych dĺžok (najdlhšia možnosť má až 400 cm), takže si s nimi môžete obložiť postieľku aj po celom obvode, prípadne v staršom veku dieťatka poslúžia len ako jednostranná ochrana pred studenou stenou. Hebké vrkočové vankúšiky oceníte aj ako skvelý doplnok pri fotografovaní a vytvoríte si s nimi krásne prostredie.

 • Hračky pre deti

  Šumiaci MOONIE medvedík pre profesionálnu pomoc pri uspávaní detí, vyrobený z certifikovanej organickej bavlny. Vďaka bezpečnému, prírodnému ružovému šumu umožňuje deťom rýchlejšie sa upokojiť a zaspať. 

Zobraziť 1 - 30 z 181 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 181 položiek