Filter parametrov

Použité filtre:
  Zvoliť veľkosť
  Materiál
  Obrusy

  Dekoračný prvok v podobe obrusu premení každú jedáleň, kuchyňu či terasu na štýlovo jedinečné miesto. Aj na detailoch záleží, aby ste sa napríklad tiež v prenajatom byte cítili ako doma.

  Obrusy 267 produkty

  Podkategórie

  • Dekoračné obrusy

   Elegantné a praktické obrusy prinesú estetiku Vašej kuchyni a jedálni. Vyzerajú skvelo na každom stole a dodajú Vášmu stolovaniu tú správnu atmosféru. Obrusy poslúžia nie len Vám, ale sú aj zaujímavou inšpiráciou na vianočný alebo iný darček! 

  • 3D obrusy

   Teplo domova a estetiku potrebuje každý byt alebo dom. Dekoračné obrusy s 3D potlačou spestria každú kuchyňu, jedáleň alebo terasu. Vybrať si môžete z rôznych farebných variánt a motívov, ktoré prezentujú aktuálne trendy v dizajne a na stole vyzerajú krásne.  

  • Behúne

   Dekoračné behúne na jedálenský stôl alebo konferenčný stolík spestria Vaše bývanie. Elegantný užší pás je dokonalým riešením, ak nechcete prekryť celú plochu stola, ale predsa túžite trochu skrášliť jedálenský kútik. Predstavujeme Vám behúne, ktoré Vám budú pomáhať chrániť vrchnú časť stola pred zničením alebo poškodením a svojou estetickou funkciou ulahodia Vášmu oku. Vybrať si môžete z rôznych farieb a vzorov, ktoré sa hodia na sviatočnejšiu príležitosť alebo celoročne.

  na stranu
  Zobraziť 1 - 30 z 267 položiek
  Zobraziť 1 - 30 z 267 položiek