Filter

Použité filtre:
Zvoliť veľkosť
Výpredaj
Novinky
Kuchyňa

Kuchyňa je miesto, kde množstvo gazdyniek trávi veľa času. Aj vďaka bytovým textílnym doplnkom ako sú závesy, obrusy alebo kuchynské utierky viete z tohto miesta vytvoriť svoje malé kráľovstvo.

Kuchyňa 1785 produkty

Podkategórie

 • Obrusy a behúne

  Dekoračný prvok v podobe obrusu premení každú jedáleň, kuchyňu či terasu na štýlovo jedinečné miesto. Aj na detailoch záleží, aby ste sa napríklad tiež v prenajatom byte cítili ako doma.

 • Prestieranie

  Aby bola Vaša jedáleň alebo kuchyňa ešte štýlovejším, no zároveň praktickým miestom, je potrebné myslieť aj na najmenšie detaily, ktoré dokážu urobiť s Vaším stolom hotový zázrak! Moderne prestretý stôl, na ktorom má každý svoje vyhradené miesto docielite aj vďaka jedálenskému prestieraniu. V našej ponuke nájdete pestrú farebnú škálu oválnych, obdĺžnikových alebo aj okrúhlych tvarov, ktoré viete zladiť s tvarom samotného stola.

 • Kuchynské utierky

  Kuchynské utierky na riad nielen, že vkusne vyzerajú, ale ponúkajú aj mimoriadne funkčné vlastnosti. Všade, kde prebieha príprava jedla sa stanú nemými a praktickými pomocníkmi. Vysoká savosť vody a zachovanie svojej farebnsti prispeje ku kvalitnému využívaniu. V našom eshope nájdete klasické bavlnené utierky s rôznymi modernými vzormi z prostredia kuchyne, ale aj darčekové sety skladajúce sa z dvoch alebo troch kusov.

 • Nálepky na stenu
 • Podušky
Zobraziť 1 - 30 z 1785 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 1785 položiek