Filter parametrov

Použité filtre:
  Zvoliť veľkosť
  Kuchyňa

  Kuchyňa je miesto, kde množstvo gazdyniek trávi veľa času. Aj vďaka bytovým textílnym doplnkom ako sú závesy, obrusy alebo kuchynské utierky viete z tohto miesta vytvoriť svoje malé kráľovstvo.

  Kuchyňa 1208 produkty

  Podkategórie

  • Obrusy

   Dekoračný prvok v podobe obrusu premení každú jedáleň, kuchyňu či terasu na štýlovo jedinečné miesto. Aj na detailoch záleží, aby ste sa napríklad tiež v prenajatom byte cítili ako doma.

  • Prestieranie

   Aby bola Vaša jedáleň alebo kuchyňa ešte štýlovejším, no zároveň praktickým miestom, je potrebné myslieť aj na najmenšie detaily, ktoré dokážu urobiť s Vaším stolom hotový zázrak! Moderne prestretý stôl, na ktorom má každý svoje vyhradené miesto docielite aj vďaka jedálenskému prestieraniu. V našej ponuke nájdete pestrú farebnú škálu oválnych, obdĺžnikových alebo aj okrúhlych tvarov, ktoré viete zladiť s tvarom samotného stola.

  • Kuchynské utierky

   Kuchynské utierky na riad nielen, že vkusne vyzerajú, ale ponúkajú aj mimoriadne funkčné vlastnosti. Všade, kde prebieha príprava jedla sa stanú nemými a praktickými pomocníkmi. Vysoká savosť vody a zachovanie svojej farebnsti prispeje ku kvalitnému využívaniu. V našom eshope nájdete klasické bavlnené utierky s rôznymi modernými vzormi z prostredia kuchyne, ale aj darčekové sety skladajúce sa z dvoch alebo troch kusov.

  • Hrnčeky

   Každý z nás má svoj zaužívaný rituál, a to hlavne ráno doma alebo v práci. Vypiť si svoj dúšok čaju alebo kávy z obľúbeného hrnčeka k tomu určite patrí. U nás nájdete hrnčeky s motívom srdiečok, hviezdičiek a iných trendy vzorov, vďaka ktorým si svoj hrnček zamilujete. Hodia sa dobre do ruky, pôsobia odolne a sú masívne.

  • Nálepky na stenu
  na stranu
  Zobraziť 1 - 30 z 1208 položiek
  Zobraziť 1 - 30 z 1208 položiek